14 Mayıs 2024’te İstanbul Topkapı’da bulunan Double Tree By Hilton Otel’de düzenlenecek organizasyon ile tarafımıza verileceğini belirttiğimiz ödülümüzü Yalova’mıza getirmiş bulunuyoruz.

 

Gecede uluslar arası bir organizasyon ile yerli ve yabancı firmalara ve kişilere, ilgili başlıklarda ödüller verildi. Ece ERKEN ve Erman ÇEKİÇ sunuculuğunda birçok sanatçının sahne aldığı program opera sanatçılarının bir eseri seslendirmeleri ile başladı.  Burcu GÜNEŞ’in konseri ile sürdürülen gecede her kategoride ödüller sahiplerini buldu. Birçok ulusal medya kuruluşu, spiker, oyuncu ve firmanın ödüllendirildiği gecede firmamız “Yılın En Başarılı İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim ve Danışmanlık Merkezi” kategorisinde ödülüne kavuştu.

 

2023 Kasım ayından beri jüri üyelerince değişik başlıklarda izlenen adaylara kesinleşen kararlar 1 Mayıs 2024 tarihinde paylaşılmıştı. Müşteri memnuniyeti, dijital platform kullanımı, teknolojik yatkınlık, yazılımsal başarı, yasal süreçlerin doğru takibi, temsilde başarı, ekip çalışmasında uyum, ceza puanları varlığı, ekipman yeterliliği, hizmet çeşitliliği, eğitim yetkinliği, izlenebilirlik ve daha birçok başlığın değerlendirildiği süreç ile ilgili bilgi akışı, organizasyon sponsoru Solingen tarafından yürütüldü.

Ülke genelinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş 2518 OSGB’nin 15’i Yalova’da faaliyet gösteriyor. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nca yetkilendirilmiş 668 adet, ilimizde kurulmuş ise tek Çevre Danışmanlık firması mevcut.

Firmamız 2009 yılından beri ilimizde faaliyet göstermekte. Mühendisler, doktorlar, hemşireler ve alanında uzman birçok çalışanın emek verdiği Umut Mühendislik ailemizde kurulduğu günden bugüne kabul görmüş “Kısa Dönem Karlılığı Değil, Uzun Dönem Varlığı” mottosu ile hizmetler sürdürülmektedir.

Birçok ilke imza atan firmamız ülkemizde ilk defa bir otobüsün içine kurulup ruhsatlanmış bir Gezici İş Sağlığı Aracı’na sahiptir. Bünyesinde bulunan İlkyardım Eğitim Merkezi ile de Sağlık Bakanlığı’nca yetkilenen firmamız ildeki 5 ilkyardım eğitim merkezinden biridir.

Çevre Danışmanlığı konusunda ise yetkin ekibi ile birçok firmanın çevre süreçlerine refakat etmekte, hastanelerden, bacalı işletmelere, geri dönüşüm firmalarından, atıktan yakıt üreten tesislere kadar birçok alanda önemli düzenlemelere firmaları adapte etmektedir.

Her müşterimiz özeldir. Her firmamızın çözüm ortağı, her firmamızın çalışanının sağlığı koruyucusu, işinin güvenliğiyiz. Atıklarının zararsız bertarafını gözetler, işverenin güvenli çalışma ortamını etkin ve ekonomik kurgular, çalışanı kendinden fazla koruma refleksleri üretiriz.

Bilgimiz ve tecrübemiz gücümüz, dürüstlüğümüz düsturumuzdur.

Tüm bu yıllara sari birikimlerimizin bir başka gözle izlenip, ödüllendirilmesi ile oluşan memnuniyetimizi cennet ilimiz #Yalova’mıza hediye ediyoruz. İyi ki bu ildeyiz. İyi ki bu ilde istihdam oluşturuyor, ticaret yapıyoruz.

Daha fazlası için gayretlerimiz artarak devam edecektir.

Saygılarımızla.

 

Ödül Töreni Videosu

 

 

Ödül Gecesi Röportajı Videosu