ÖNCEKİ DÖNEM İL ÇEVRE MÜDÜRÜ OSMAN ULUKAYA YALOVA UMUT MÜHENDİSLİK FİRMASINI ZİYARET ETTİ

 

Yalovamız’da 2011-2019 yılları arasında 8 yıla yakın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevi ifa eden İnş. Müh. Osman ULUKAYA firmamızı ziyaret etti.

Çevre Danışmanlık konusunda ilimizde faaliyet gösteren Yalova sicilindeki tek yetkili Çevre Danışmanlık firması olan Yalova Umut Mühendislik yetkilisi Uğur DABAN ile değerlendirmelerde bulunan önceki dönem il müdürü Osman Bey, ilin çevre ile ilgili başlıklarının yanında Danışmanlık sektörü hakkında da bilgi alışverişinde bulundu.

Yalova Umut Mühendislik ekibinin, çevre danışmanlık başlığında, titiz sunulan hizmetlerine Yalova İl Müdürlüğü hizmeti döneminde şahit olduğunu belirten Ulukaya, aynı titizliğin yıllara sari devam ettirildiğini görmenin takdire şayan olduğunu belirtti.

Bu ekipte bulunmuş olmanın mühendislik ve danışmanlık noktasında doğru işler yapıyor olmak gibi mesleki bir tatmini de birlikte getirmiş olacağı kanaatini paylaşan önceki dönem Çevre ve Şehircilik İl Müdürü, tüm ekibe başarılar diledi.

Firma yetkilisi Uğur DABAN da İl Müdürlüğü döneminde adalet ve hassasiyet ile yönetimine şahit olduğumuz Osman Bey’in bu ziyaretini kıymetli bulduğunu, marifetin iltifata tabi olması sebebiyle daha doğru, daha azimli çalışmak için bu ziyaretin motivasyonları olacağını belirtti.