UMUT MÜHENDİSLİK
 
2009 yılında Yalova ilinde kurulan firmamız, tecrübeli ekibi ile kısa sürede sektörde ismini duyurmuş ve tercih edilen firma vasfını kazanmıştır.
2010 yılında aldığı TS Danışmanlık Hizmet Yeterlilik Belgesi ile Yalova'da firmaların Çevre Danışmanlık hizmetlerini KOSGEB desteği ile alabilmeyi sağlamış ilk ve halen tek firmadır. 
2011 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan almış olduğu yeterlilik belgesi ile Yalova’da ilki başarmış ve Yalova menşeili tek firma olarak halen hizmetlerine devam etmektedir.
2012 yılının sonunda uluslar arası Energy Globe Foundation isimli firmaya göndermiş olduğu proje ile 160 ülke arasında Türkiye'yi 2013 yılı birincisi olarak temsil etmiş ve ödülünü almıştır. 
2013 yılında OSGB olarak hizmet alanına yenisini katan firmamız, iş yeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanlarımızla sahada çözüm ortağı paydaşları ile başarılara imza atmaktadır.
2014 yılında Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'ndan aldığı yetki ile Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı bulunduran ilk işletmedir.
2018 yılı itibariyle;
-Yalova menşeili tek Çevre Danışmanlık firması,
-İşini hakkıyla yapan en güvenilir OSGB
-Yalova'da TSE tarafından belgelenmiş tek Hizmet Yeterlilik Belgeli Mühendislik firması
"Kısa Dönem Kârlılığı" İçin Değil, "Uzun Dönem Varlığı" İçin
UMUT OSGB olarak Yalova'ya hizmet vermekten onur duyuyoruz.