Kurul Toplantısı 19.04.2022

19.04.2022 tarihinde AED Alüminyum firmamızda İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul toplantısı gerçekleştirildi.İş Güvenliği Uzmanımız Uğur DABAN Sağlık Ekibimiz İbrahim DEDECAN ve Eda KAYA'nın katılımıyla toplantımızı gerçekleştirdik. İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili konular hakkında değerlendirmeler yapılıp önerilerde bulunuldu.


Acil Durum ve Tahliye Tatbikatı 05.04.2022

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini yürüttüğümüz firmamıza 05.04.2022 tarihinde Acil Durum ve Tahliye Tatbikatı  başarı ile gerçekleştirildi. B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanımız Yusuf BALATLI tarafından Acil Durum nedir, Acil Durum çıkış nedenleri, acil durumdan alınacak önlemler, acil durum esnasında yapılması gerekenler, acil durum öncesi ve sonrası yapılması gerekenler, acil durum ihbarı ve acil durumlara müdahale konularında çalışanları bilgilendirildi. Tüm Çalışanların büyük ciddiyetle t...


Hijyen Eğitimi 23.03.2022

İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini yürüttüğümüz firmamıza Umut Mühendislik İşyeri Hekimi İbrahim DEDECAN tarafından 23.03.2022 tarihinde "Bulaşıcı Hastalıklardan Korunma ve Hijyen Eğitimi" verilmiştir. Hijyen işletmelerde önemsenmesi gereken bir başlıktır. Çoğu hastalık yayılımında iş arkadaşları köprü vazifesi görmektedir. Özellikle insanların sıkça ziyaret ettiği işyerlerinde hijyene çok önem verilmelidir.